Предмет: Химия, автор: olena1946

1. При взаємодії 10,8 г кальцинованої соди 3
надлишком хлоридної кислоти одержали 2,24 Л
вуглекислого газу (н.у.). Визначте вміст домішок у соді,
якщо масову частку виходу вважати рівною 100%.

2. У результаті спалювання 0,25 моль вуглеводню утворилося 11,2 л (н.у.) вуглекислого газу та 0,5 моль води. Визначте молекулярну формулу вуглеводню. Обчисліть масу бромної води з масовою часткою брому 60%, яка може прореагувати з цим вуглеводнем, якщо його об'єм становить 12,32 л (н.у.).

3. При зливанні розчину плюмбум(ІІ) нітрату масою 29,79 г з масовою часткою цієї солі 8% та розчину натрій сульфату масою 14,2 г з масовою часткою даної солі 6% утворився осад білого кольору. Отриманий розчин відфільтрували. Яка маса утвореного розчину ? Які солі залишилися на фільтраті та які їх маси ?

4. При дегідруванні суміші циклогексану i циклогексену добули бензен, який повністю прореагував з хлором, який одержали при взаємодії хлоридної кислоти з манган (IV) оксидом масою 26,1 г. Визначте масові частки сполук у вихідній суміші, якщо відомо, що така ж за складом і масою суміш може знебарвити 64 г розчину брому з масовою часткою речовини 10% у СС14.

5. Йонна сполука, утворена чотирма елементами. Масова частка елемента А у ній складає 41,27%, елемента Б, який знаходиться в V групі 11,11%, Оксигену - 44,44%, а елемента Г - у формулі сполуки знаходиться 8 атомів.

1. Визначте елементи А,Б, та Г, якщо один з них d-елемент.

2. Виведіть формулу сполуки та запишіть її назву.

3. Запишіть рівняння термічного розкладу сполуки. Чим цікаве дане хімічне перетворення?


пожалуста поможіть даю 100 бал

Ответы

Автор ответа: euphoriaDazaia
0
1. Содержание примесей в соде можно определить, вычитая массу полученного углекислого газа из исходной массы кальцинированной соды. Масса примесей равна разнице между исходной массой и массой чистого выхода.

2. Чтобы определить молекулярную формулу углеводорода, нам нужна дополнительная информация об атомных массах входящих в него элементов.

3. Массу образовавшегося раствора можно определить, сложив массы растворов нитрата свинца(II) и сульфата натрия. Оставшиеся в фильтрате соли можно определить, подсчитав массы не выпавших в осадок нитрата свинца(II) и сульфата натрия.

4. Массы частиц соединений в исходной смеси невозможно определить без дополнительной информации или химических уравнений.

5. (1) Элемент А присутствует в соединении и составляет 41,27% его массы. Элемент B является элементом группы V и составляет 11,11% массы соединения. Элемент D присутствует в формуле соединения в количестве 8 атомов.
(2) Без дополнительной информации невозможно определить формулу и название соединения.
(3) Уравнение термического разложения соединения невозможно написать, не зная его формулы.
Химическое превращение может быть интересным из-за конкретных участвующих элементов или свойств соединения.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: zauresatilla78
Предмет: Алгебра, автор: horrorquiets