Предмет: География,
автор: sivaevao
У країні з населенням 40 млн осіб і територією 40 тис. км2 міське населення становить 60 %. Визнач густоту сільського населення (осіб/км2) у цій країні.
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
Объяснение:
Спочатку знайдемо кількість міського населення:
40 млн осіб * 60% = 24 млн осіб
Потім знайдемо кількість сільського населення:
40 млн осіб - 24 млн осіб = 16 млн осіб
Далі визначимо густоту сільського населення:
Густота сільського населення = Кількість сільського населення / Площа сільської місцевості
Площа сільської місцевості = Загальна площа - Площа міських територій
Загальна площа = 40 тис. км² = 40 000 км²
Площа міських територій = (60% з 40 000 км²) = 24 000 км²
Площа сільської місцевості = 40 000 км² - 24 000 км² = 16 000 км²
Густота сільського населення = 16 млн осіб / 16 000 км² = 1000 осіб/км²
Отже, густота сільського населення у цій країні становить 1000 осіб/км².
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Dopomozitrozvyazatu
Предмет: Английский язык,
автор: danevich333
Предмет: Математика,
автор: indiramimbaeva
Предмет: Русский язык,
автор: bota2007a
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним