Предмет: География, автор: viktoriatelesnenko20

На плані відстань від школи до озера дорівнює 6 см, яка відстань буде на місцевості,       якщо  М 1 : 50000​

Ответы

Автор ответа: Austerlitz
4

Відповідь:

На плані відстань від школи до озера дорівнює 6 см, яка відстань буде на місцевості, якщо  М 1 : 50000​

відстань буде 3 км

Пояснення:

Масштаб -- це відношення відстані на карті до відстані на місцевості.

Щоб визначити відстань на місцевості треба відстань на карті помножити на знаменик масштабу.

6 * 50 000 = 300 000 см = 3 000 м = 3 км

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: dsahan2006