Для оздоблення торта Вероніка використала 50 драже м&м блакитного, жовтого та коричневого кольору. Блакитні цукерки становили 30% усіх драже, жовті 60% від решти.(про помогите ето кр.)
Ответы
Ответ:
Пошаговое объяснение:
Спершу знайдемо кількість блакитних M&M:
30% від усіх драже становлять блакитні. Щоб знайти цю кількість, помножте загальну кількість драже (50) на 30% (0.3):
Кількість блакитних M&M = 50 * 0.3 = 15 штук.
Тепер знайдемо кількість жовтих M&M:
Жовті M&M становлять 60% від решти (тобто від усіх драже за винятком блакитних). Решта драже дорівнює 50 - 15 (блакитні) = 35 штук. Щоб знайти кількість жовтих, помножте це число на 60% (0.6):
Кількість жовтих M&M = 35 * 0.6 = 21 штука.
Тепер знайдемо кількість коричневих M&M:
Коричневі M&M складаються з решти драже після віднімання блакитних і жовтих, тобто 50 - 15 (блакитні) - 21 (жовті) = 14 штук.
Отже, Вероніка використала:
15 блакитних M&M,
21 жовтий M&M,
14 коричневих M&M для оздоблення торта.