Предмет: Физика,
автор: ariyaaa
Скільки теплоти виділяється при охолодження свинцевого бруска масою 2,6 кг від 80градусів С до 20 градусів С? Питома теплоємність свинцю 130 Дж/кг∙ о С.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=130Дж/кг°С
m=2,6кг
∆t=80-20=60°C
Q-?
Q=cm∆t=130*2,6*60=20280Дж
Автор ответа:
0
Ответ:
20280 Дж
Объяснение:
Дано:
с=130 Дж/кг⁰С
m=2,6 кг
∆t=80-20=60⁰C
Q-?
------------------------
Q=cm∆t=130×2,6×60=20280Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: cernukangelina
Предмет: Геометрия,
автор: bfgx57dxkd
Предмет: Геометрия,
автор: bfgx57dxkd
Предмет: Математика,
автор: tshornobai8
Предмет: Русский язык,
автор: uragerasimenko14
https://znanija.com/task/53758171?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question