Предмет: Физика,
автор: 2023546
Розрахуйте кількість теплоти, необхідну для збільшення температури латунної заготовки від 20 до 224°С. Також її маса 15 кг.
ДАЮ 100 БІЛІВ!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 1224000Дж=1224кДж=1,224МДж
Объяснение:
Дано:
t1=20°C
t2=224°C
m=15кг
с=400Дж/кг°С
--------------------
Q-?
Q=c*m*(t2-t1)=400*15*(224-20)=1224000Дж=1224кДж=1,224МДж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: ariankaaaaaaaaa64
Предмет: Українська література,
автор: nazarsevcov063
Предмет: Английский язык,
автор: ernisovaelida
Предмет: Русский язык,
автор: guzal8isd