Предмет: Физика,
автор: slava34566
ТЕРМІНОВО!!!
В калориметр масою 200 г у якому міститься холодна вода доливають гарячу воду. На малюнку 3 показано графіки зміни температури гарячої та холодної води під час теплообміну. Визначити питому теплоємність речовини з якої виготовлено калориметр.
ДАЮ 50 балів
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
Пояснення: З мал.3 видно, що гаряча вода внесла калориметр 3 кДж теплоти. А холодна вода взяла собі 2 кДж теплоти. Отже, калориметр масою Мк = 0,2 кг взяв собі Q = (3 – 2) = 1кДж. При цьому загальна температура води та калориметра 0,2 кг взяв собі Q = (3 – 2) = 1кДж. При цьому загальна температура води та калориметра встановилася рівною (T2 - T1) = 10 град, тобто температура калориметра на початку T1=0 град (як холодна вода), а потім стала T2 = 10 град, а потім стала T2 = 10 град, на 10 град. З Ck (T2 - T1) Мк = Q Визначимо теплоємність.
Ck = Q/(T2 – T1) Мк = 1/10.0,2 =0,5 кДж/кг.
slava34566:
Це точно підходить??
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: rayimbekovasagdiyona
Предмет: Литература,
автор: aaaaaaaaaki
Предмет: История,
автор: ilyaderkachenko7
Предмет: Алгебра,
автор: Noitsvika
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tomiris300921