Предмет: Математика,
автор: nikasasha07
Родина купила 3- - кг бананів і заплатила 136 грн. Скільки коштує 3 кг бананів?
НУЖНО СРОЧНО
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
136грн
Пошаговое объяснение:
Щоб дізнатися ціну 1кг бананів треба розділити суму ціни на банани
Отже
1)136:3=46(грн)-1кг бананів
2)45•3=136(грн)
Відповідь:136грн.ціна за 3кг бананів
Автор ответа:
0
Ответ:
136:3=45⅓
Пошаговое объяснение:
иромпомпом помпомпом иромпомпом помпомпом
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: lkophtrc
Предмет: Литература,
автор: duchenkovika11
Предмет: Химия,
автор: svidynov777755
Предмет: Алгебра,
автор: Roze760