Предмет: Физика, автор: fedotovillya777

Яка кількість теплоти виділиться під час охолодження 3 кг свинцю від 320до 20°с???

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m=3кг

с=140Дж/кг°С

∆t=320-20=300°C

Q-?

Q=cm∆t=140*3*300=126000Дж


fedotovillya777: СПАСИБООООООООООООООООООООООООООООООО
Похожие вопросы