Предмет: Физика,
автор: sultanagatai2
1-тап
√=2 м/с, Xo = 1м дененің графигін тұргыз
срочно!!!!
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ваше завдання - знайти величину шляху Х при заданій швидкості V і початковому положенні Хо.
Використовуючи формулу шляху: Х = Хо + V * t.
Підставляючи дані: V = 2 м/с, Хо = 1 м, t = 1 с, ми отримуємо:
Х = 1 + 2 * 1 = 3 м.
Отже, шлях, пройдений об'єктом, становить 3 метри.
Використовуючи формулу шляху: Х = Хо + V * t.
Підставляючи дані: V = 2 м/с, Хо = 1 м, t = 1 с, ми отримуємо:
Х = 1 + 2 * 1 = 3 м.
Отже, шлях, пройдений об'єктом, становить 3 метри.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: fctdgsygfdhngfxzgsac
Предмет: Українська мова,
автор: Аноним
Предмет: Химия,
автор: seyfullayevazehra57
Предмет: Биология,
автор: nzhmabay
Предмет: Математика,
автор: alfimovazlata