Предмет: Физика, автор: mariakulachokk

Фізика олімпіада 7 клас!!!

Приложения:

Ответы

Автор ответа: nota820310
2

Відповідь:

Дякую звісно за таке завдання що сидів думав всією компанією, сподіваюся відповіді правильні

   Відповідь: В. 1 с - ціна поділки.

   Відповідь: Г. 1 м/с.

   Відповідь: Б. 11,600 м/с.

   Відповідь: Г. 2 мл - ціна поділки.

   Відповідь: В. 15 м/с.

   Відповідь: Приблизно 277.78 годин.

Пояснення:

   Відповідь: В. 1 с - ціна поділки.

   Пояснення: Шкала секундоміра розрахована на 60 секунд, тому одна поділка відповідає 1 секунді.

   Відповідь: Г. 1 м/с.

   Пояснення: Відстань від будинку до школи - 900 метрів, а час - 15 хвилин (або 0,25 години). Щоб знайти швидкість, використовуємо формулу: швидкість = відстань / час. Отже, швидкість = 900 м / 0,25 год = 1 м/с.

   Відповідь: Б. 11,600 м/с.

   Пояснення: Щоб перевести кількість кілометрів на годину в метри на секунду, поділіть на 3.6 (оскільки 1 година = 3600 секунд). Отже, швидкість дорівнює 41,760 км/год / 3.6 = 11,600 м/с.

   Відповідь: Г. 2 мл - ціна поділки.

   Пояснення: Оскільки тіло займає об'єм 20 см³, то ціна поділки шкали мензурки - 20 мл (1 мл = 1 см³).

   Відповідь: В. 15 м/с.

   Пояснення: Швидкість потяга визначається як відстань / час. Відстань, яку проходить потяг - 200 метрів, а час - 35 секунд. Тому швидкість = 200 м / 35 с = 15 м/с.

   Відповідь: Приблизно 277.78 годин.

   Пояснення: Для встановлення 1,000,000 кубиків зі стороною 1 см, на який витрачається 1 секунда на кожний кубик, потрібно приблизно 277.78 годин (1,000,000 секунд / 3600 секунд у годині).

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: DerekGoffard