Предмет: Физика, автор: gubarevnikita025

Парашутист стрибнув з літака на висоті 4км над землею. Скільки часу триватиме затяжний стрибок, якщо парашут треба відкрити на висоті 1000м над землею. Вважати, що швидкість падіння не змінювалась і дорівнювала 200км/год.

Ответы

Автор ответа: arina55387
1
Для вирішення цієї задачі можна використовувати формулу відстані, що пройшла змінюючи висоту:

Відстань = Швидкість x Час.

Спершу переведемо швидкість падіння з кілометрів на метри в секунду. 200 км/год = 200,000 м/год = (200,000 м/год) / (3,600 сек/год) = 55.56 м/с.

Зараз ми знаємо швидкість (55.56 м/с) і різницю висот (4 км - 1 км = 3 км), яку парашутист повинен опуститися. Тепер ми можемо використати формулу для знаходження часу:

Час = Відстань / Швидкість.

Час = (3,000 м) / (55.56 м/с) ≈ 54 секунди.

Таким чином, затяжний стрибок триватиме приблизно 54 секунди.
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: poli4ka06