Предмет: Математика, автор: AlbinaUA

За 10,5кг борошна заплатили 84 грн. Скільки коштуватимуть 45,5кг борошна?

Визначити вид задачі (пряма пропорційньсть чи обернена).
Записати умову та розв'язання (як по правилам)

Ответы

Автор ответа: iramazurk
1

Пошаговое объяснение:

10,5 кг муки — 84 грн

45,5 кг муки — х грн

10,5/45,5 = 84/х

10,5 * х = 45,5 * 84

10,5х = 3822

х = 3822 : 10,5

х = 364

364 грн будет стоить 45,5 кг муки

Прямая пропорциональность.

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10,5 кг борошна - 84 грн

45,5 кг борошна - ? грн

Складемо пропорцію і вирішимо згідно правила хреста - добуток крайніх членів дорівнює добутку середніх.

10,5 кг муки - 84 грн

45,5 кг муки - х грн

х = 45,5 * 84 : 10,5 = 364 грн коштує 45,5 кг борошна

Вид задачі - пряма пропорційність

Похожие вопросы