Предмет: Химия, автор: Okarocok

нати масу кислоти.
No 3
Для порції газу Р2О, масою 14,2 г, обчисліть: об'єм газу (н.у.).
густину, кількість атомів Оксигену, відносну густину за повітрям.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
1

Ответ:

Объяснение:

М(Р2О5) = 31 * 2 + 16 * 5 = 142 г/моль

n(P2O5) = m(P2O5)/М(Р2О5) = 14,2/142 = 0,1 моль

V(P2O5) = n(P2O5) * Vm = 0,1 * 22,4 = 2,24 л

N(P2O5) = n(P2O5) * Na = 0,1 * 6,02 * 10²³ = 0,602 * 10²³ молекул

Так як у молекулі Р2О5 5 атомів Оксигену , то маємо

N(O) = 5 * N(P2O5) = 5 * 0,602 * 10²³ = 3,1 * 10²³ атомів

Dповітря(Р2О5) = М(Р2О5) / М(повітря) = 142/29 = 4,896


Incognito599: Здравствуйте! Не могли бы вы пожалуйста помочь мне с химией
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: corokoclov