Предмет: Литература, автор: jdhfjfucdidj

Яку роль відіграють боги в житті Ахілла й Гектора?
Чи чесний був поєдинок?
Для чого потрібен був щит Ахіллу?
Звідки взявся цей щит?
Що було зображено на щиті?
Як ви думаєте,що символізують сцени,зображені на щиті?
З чого видно,що Гектор передчуває ,що це його останній Бій?
За що б’ється Гектор?
А за що б ється Ахілл?
Про що просить Гектор Ахілла перед Смертю?.
Що відповідає Ахілл? Прочитайте.
Що зробив Ахілл після смерті Гектора?

Ответы

Автор ответа: lavrovyylisttt
3

Объяснение:

1) Боги відіграють значну роль у житті як Ахілла, так і Гектора. Вони часто втручаються в їхні бої та впливають на їхні дії. Боги підтримують і сприяють певним персонажам, тоді як інших засуджують або карають. Наприклад, богиня Фетіда, мати Ахілла, прихильно ставиться до нього, який отримує божественний захист і керівництво. З іншого боку, Гектор користується перевагою Аполлона. Боги також відіграють певну роль у визначенні долі та кінцевої долі двох воїнів.

2) Матч між Ахіллом і Гектором можна розглядати як справедливий і нечесний. З одного боку, матч може бути чесним, оскільки обидва воїни самі по собі є висококваліфікованими та шанованими бійцями. Вони тренувалися для бою та мають необхідні фізичні та розумові якості, щоб змагатися один з одним. Однак поєдинок стає несправедливим, коли Ахілл вирішує одягнути божественні обладунки, особливо використовуючи щит, зроблений самим богом Гефестом. Це дає Ахіллу величезну перевагу над Гектором і, зрештою, призводить до його перемоги.

3) Ахіллу потрібен був щит, тому що його оригінальні обладунки забрав Гектор під час битви. Втрата обладунків зробила Ахілла вразливим, і йому потрібні були нові обладунки, щоб захистити себе в майбутніх битвах. Щит був невід'ємною частиною його оборонних і наступальних можливостей на полі бою.

4) Щит Ахілла походить від бога Гефеста. Гефест був умілим ковалем і майстром серед богів. Коли Фетіда, мати Ахілла, попросила у Гефеста нові обладунки, він створив для Ахілла чудовий щит разом з іншими обладунками та зброєю.

5) На щиті зображувалися різні сцени та образи. Він був прикрашений складним мистецтвом та ілюстраціями, демонструючи низку історій, подій і символічних фігур. На щиті були зображені сцени з повсякденного життя, наприклад міста, поля, ферми. Він також зображував сцени з природи: річки, гори та ліси. Крім того, щит зображував війну, битви та різноманітні конфлікти, які представляли сценарії як мирного, так і військового часу.

6) Сцени, зображені на щиті Ахілла, символізують низку тем та ідей. Вони представляють різні аспекти життя, наприклад, циклічність пір року та плин часу. Вони також символізують гармонію і рівновагу, які повинні існувати в світі. Сцени зображують сцени миру, процвітання та радості, але також зображують сцени війни та руйнування. Загалом щит служить відображенням людського досвіду та складнощів і суперечностей життя.

7) Є кілька ознак того, що Гектор передчуває, що ця битва буде його останньою... Одним із таких знаків є коли Гектор каже своїй дружині та дитині, що у нього погане передчуття та віра, що він загине в битві. Крім того, Гектор бачив сон, де його попереджають про неминучу смерть. Незважаючи на ці передчуття, Гектор не відступає і хоробро виступає проти Ахілла в битві.

8) Гектор бореться за честь та захист свого міста Трої. Він бореться, захищаючи свою родину, свій народ і свою батьківщину. Гектор — благородний воїн, який відданий справі збереження гідності та цілісності свого міста та його людей... Він бореться з мужністю та доблестю, спонуканий його любов’ю до своєї родини та його обов’язком троянського князя...

9) Ахілл бореться за особисту славу та помсту. Він прагне помститися за смерть свого близького друга Патрокла, якого вбив Гектор. Бажання помстити Ахілла спонукає його знову вступити в бій, незважаючи на його раннє рішення відійти. Він бореться з неперевершеною майстерністю та лютістю, сповнений рішучості помститися за смерть свого друга та забезпечити собі статус найвидатнішого воїна свого часу.

10) Гектор просить Ахілла повернути його тіло родині для належного поховання. Гектор звертається до почуття честі Ахілла та поваги до звичаїв і традицій війни. Він просить, щоб його тіло не осквернювалося і не принижувалося, залишаючись на полі бою.

11) Ахілл відповідає на прохання Гектора, відмовляючи йому. Він заявляє, що не має наміру проявляти милосердя чи співчуття до Гектора. Далі Ахілл заявляє, що він планує збезчестити тіло Гектора і залишити його гнити та споживати диким тваринам і птахам. (Ця жорстока відповідь підкреслює непереборне бажання Ахілла помститися та відсутність співчуття до поваленого ворога.)

12) Після смерті Гектора Ахілл у пориві гніву калічить його тіло, тягнучи його за колісницею, а пізніше влаштовує похоронні ігри на честь Патрокла, роблячи на його честь перегони на колісницях, боксерський матч і змагання з метання списа. Зрештою Ахілл повертає тіло Гектора троянцям, дозволяючи йому отримати належне поховання, як просив Пріам, батько Гектора...

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: tanat7688
Предмет: Литература, автор: batyrhanzharkyn
Задание Определите, какие из отличительных признаков трагедии представлены в этом отрывк пьесы. Приведите примеры и прокомментируйте. МЕСТО ДЕЙСТВИЯ: Верона и Мантуя АКТI-АКТII- ПРОДОЛЖЕНИЕ ПРОЛОГ Входит ХОР Хор. Две равно уважаемых семьи В Вероне, где встречают нас событья, Ведут междоусобные бои И не хотят унять кровопролитья. Друг друга любят дети главарей, Но им судьба подстраивает козни, И гибель их у гробовых дверей Кладет конец непримиримой розни. Их жизнь, любовь и смерть и, сверх того, Мир их родителей на их могиле, На два часа составят существо Разыгрываемой пред вами были. Помилостивей к слабостям пера- Их сгладить постарается игра. (Уходит.) СЦЕНА II Улица Входят КАПУЛЕТТИ, ПАРИС и СЛУГА Капулетти. Монтекки меня оштрафовали. А разве трудно было б жить в ладу? Парис. Да, это странно. Два почтенных старца - И почему-то вечно на ножах. Однако вы мне не дали ответа. Капулетти. Я повторю, что я уже сказал: Ведь дочь моя совсем еще ребенок, Ей нет еще четырнадцати лет.(11*) Еще повремените два годочка, И мы невестою объявим дочку. Парис. Вступают в брак моложе, чем она. Капулетти. Но эта зрелость ранняя вредна. 10 Мои надежды пожрала могила, И небо только дочь мне сохранило. Столкуйтесь с нею, дорогой Парис, - Вот все, что надо, чтобы мы сошлись. Узнайте наперед ее желанья, А я благословляю вас заране. Сегодня вечером у нас прием- Мы ежегодный праздник задаем. Тут соберется множество народа. Мы будем рады вашему приходу. Вы попадете на богатый съезд, Как звезды ночи, блещущих невест И будете свидетелем веселья, Подобного разливу вод апреле, Когда вас окружит их хоровод И вы очутитесь среди красот, Решите вы, какая с большей силой Воображенье ваше поразила. Без права на такую похвалу Дочь будет тоже ночью на балу. Пойдемте, граф. (СЛУГЕ, Отдавая ему записку.) А ты, мошенник низкий,

ДАМ 100 БАЛЛОВ​
Предмет: Математика, автор: Аноним