Предмет: Физика, автор: kotlkaty17

По горизонтально розташованому провіднику довжиною 10см тече струм 1А. Знайти масу провідника, якщо він розміщений у магнітному полі, індукція якого 1Тя і сила Ампера врівноважена силою тяжіння.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L=10см=0,1м

I=1A

B=1Тл

m-?

F=BIL=>

mg=BIL

де g - прискорення вільного падіння, B - магнітна індукція, I - сила струму та L - довжина провідника

m=BIL/g=1*1*0,1/10=0,01м

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: vladkharkov07