Предмет: Химия,
автор: Anarhaa
В якій кількості калій карбонату міститься 7,8 кг калію?
Ответы
Автор ответа:
1
Для розрахунку кількості калій карбонату (K2CO3), в якому міститься 7,8 кг калію (K), спочатку з'ясуємо відсотковий вміст калію в калій карбонаті.
Молекулярна маса калію (K) дорівнює 39 г/моль, а молекулярна маса калій карбонату (K2CO3) складає:
2 × 39 (для двох атомів K) + 12 (для C) + 3 × 16 (для трьох атомів O) = 138 г/моль.
Відсотковий вміст калію в K2CO3:
(2 × 39) / 138 × 100% = 56,52%.
Тепер розрахуємо масу калій карбонату, яка містить 7,8 кг калію:
7,8 кг / 56,52% × 100% = 13,8 кг.
Отже, 7,8 кг калію міститься в 13,8 кг калій карбонату.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alexkurdinovych
Предмет: Українська мова,
автор: mariasteblinskam
Предмет: Биология,
автор: balalaevkardinal
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: temurersin
Предмет: Русский язык,
автор: kirillepifanov361