Предмет: Физика, автор: viktoriaefremenko93

4.На провідник довжиною 10 см діє сила ампера 10Н. Він підключений до
джерела струму з напругою 36 В та має опір у 18 Ом. Визначити значення
магнітної індукції яка діє на нього під кутом 30 градусів.

Ответы

Автор ответа: Katiketka
1
Для вирішення цього завдання, спочатку, можемо визначити силу струму в провіднику з використанням закону Ома, враховуючи напругу та опір:

I = U / R
I = 36 В / 18 Ом
I = 2 А

Тепер, знаючи силу струму та довжину провідника, ми можемо визначити магнітну силу, яка діє на нього, використовуючи рівняння сили Лоренца:

F = B * I * L * sin(θ)

де:
F - магнітна сила (в ньютонах)
B - магнітна індукція (в теслах)
I - сила струму (в амперах)
L - довжина провідника (в метрах)
θ - кут між напрямом струму і напрямом магнітної індукції (у радіанах)

Підставляючи значення:

F = B * 2 А * 0.1 м * sin(30°)

sin(30°) = 0.5 (значення синуса 30 градусів)

F = B * 2 А * 0.1 м * 0.5
F = 0.1 B

Тепер нам залишається знайти значення магнітної індукції (B):

B = F / 0.1 Тл
B = 10 Н / 0.1 Тл
B = 100 Тл

Отже, магнітна індукція, яка діє на провідник під кутом 30 градусів, становить 100 Тл.
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: sosisochka20
Предмет: Русский язык, автор: itssemenova56