Предмет: История, автор: fitkaldarina

Сучасник подій та дослідник терору Сергій Мельгунов у праці «Червоний терор в Росії 1918-1923» дає характеристики «червоного» і «білого>> терору. В його міркуваннях "білий" терор - це насамперед ексцеси на ґрунті безкарності влади й помсти. Натомість, описуючи «червоний» терор, він ставить риторичні запитання: «Де і коли в актах урядової політики й навіть у публіцистиці цього табору ви знайдете теоретичні обґрунтування терору як системи влади? Де і коли звучали голоси із закликом до систематичних офіційних убивств?>> А на завершення приходить до висновку: «Не можна пролити більше людської крові, ніж це зробили більшовики; не можна собі уявити більш цинічної форми, ніж ма, у яку вбраний більшовицький терор. Це система, що знайшла своїх ідеологів; це система планомірного здійснення в життя ґвалту, це такий відкритий апофеоз убивства як знаряддя влади, до якого не доходила ще ніколи жодна влада в світі.»

Поясни суть політики, що її визначають як терор. Витлумач поняття «червоний» терор.
Вислови своє ставлення до оцінки «червоного>> терору С.Мельгуновим.​

Ответы

Автор ответа: hdhehehhe
0

Ответ:

Суть політики терору полягає в систематичному використанні насильства, включаючи фізичне насильство і репресії, з метою здобуття або збереження влади, а також придушення опозиції чи супротиву. Терор може включати масові репресії, політичні вбивства, арешти, виселення, та інші форми насильства проти громадян.

У визначенні "червоного" терору, Сергій Мельгунов зосередився на діяльності більшовиків та радянської влади в Росії під час громадянської війни та подальших років. Він вказує на те, що "червоний" терор був властивий владі більшовиків і включав систематичні політичні репресії, арешти опонентів, масові вбивства, інтимідацію та використання насильства як засіб підтримання влади. Червоний терор був направлений проти політичних опонентів, білих армій, а також проти різних форм контрреволюційної діяльності.

Мельгунов стверджує, що "червоний" терор не має теоретичного обґрунтування як системи влади і питає, де можна знайти офіційні вказівки чи доктрини, що підкріплюють цей терор. Він вважає, що ця система є цинічною та апологією насильства, яка виходить за межі того, що може виправдати будь-яка влада.

Моє ставлення до оцінки "червоного" терору С. Мельгуновим полягає в тому, що він підкреслює ексцеси та зловживання насильством, що відбувалися під час радянського режиму. Терор, в усіх формах і незалежно від ідеології, завжди повинен зазнавати критики. Важливо вивчити історію терору, щоб запобігати повторенню схожих подій і забезпечити захист прав людини та громадянських свобод.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: wxki
Задание 1. Прочитайте текст 1. Определите тему, озаглавьте. 2. Выпишите предложение, в котором заключена основная мысль текста, в какой части текста она находится и проведите синтаксический разбор. 3. Составьте простой план текста. Школа будущего должна, главным образом, развивать универсальные компетенции, soft skills, которые пригодятся в любой профессии. Освоение основных знаковых и символьных систем. То есть, в первую очередь, человек должен научиться воспринимать, понимать и воспроизводить буквы, цифры, знаки, символы, надписи, формулы, карты, схемы, чертежи, диаграммы и т.д. Профессиональная ориентация. Освоение социально-профессиональных навыков. Упор на командную работу с различным распределением ролей. Выяв ение ролевых, социальных и профессиональных предпочтений путём возможности самостоятельного выбора занятий. Тогда, закончив школу в 14-15-16 лет, выпускник будет готов самостоятельно осваивать интересную ему профессию и параллельно накапливать практический опыт, работая в смежной области. Потом у человека будет выбор: перестать целенаправленно развиваться; пойти работать в компанию, где профессиональное развитие сотрудников является частью корпоративной стратегии или продолжать профессионально развиваться в свободное от работы время. В мире, где все теоретические знания оцифрованы, роль ВУЗов сведётся к индивидуальному консультированию, организации профессиональных дискуссий и предоставлению тренировочных площадс или лабораторий и т.п.​