Предмет: Физика,
автор: stas8614
швидкість руху літака дорівнює 720 км/год. За який час пролітає 4 км
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
за 0,8 секунд
Объяснение:
1) 720:60=12(км/год)
2) 12:60=0,2(км/сек)
3) 0,2×4=0,8(сек)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: ospanovadinarad
Предмет: Алгебра,
автор: ilya7127
Предмет: Українська мова,
автор: mariatatusko00
Предмет: Математика,
автор: esavenkova43