Предмет: Химия,
автор: Kameta3810
Визначте молекулярну формулу вуглеводню, масова частка Карбону в
якому складає 85,7 %, а відносна густина за пари речовини за повітрям
дорівнює 1,45.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
w(C) = 85,7% = 0,857
D(повітрям) = 1,45
Найти: СxHy -?
Обсислимо масову частку Гідрогену
w(H) = 100% - 85,7% = 14,3%
Знайдемо відносну молекулярну масу невідомої речовини:
М(СxHy) = D(повітря) * М(повітря) = 1,45 * 29 = 42г/моль
Знайдемо кількість речовин у сполуці:
n(C) = w(C) *М(СxHy) /М(С) = 0,857 * 42/12 = 3 моль
n(H) = w(Н) *М(СxHy) /М(Н) = 0,143 * 42/1 = 6 моль
С : Н = 3 : 6
Отже формула речовини: С3Н6 - пропилен
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: bogunsnizana
Предмет: Физика,
автор: zenaneborskij
Предмет: Алгебра,
автор: woren
Предмет: Геометрия,
автор: 38488r8did