Предмет: История, автор: karolameriki57

охарактерезуйте діяльність наполеона бонапарто
1) якими були основні заняття, срави його?
2) які успіхи й невдачі його супроводжали?
3) які верстви населення підтримували його діяльності, а які ні? чому?
4) хто був його однодумцями, а хто противниками? чому?
5) якими були наслідки його діяльності а) для сучасних б) для нащадків?​

Ответы

Автор ответа: seeemkaa2871
0

Ответ:

1) **Основні заняття та сфери діяльності**:

Наполеон Бонапарт був військовим стратегом і політиком. Він відомий своєю військовою кар'єрою, яка принесла йому славу як відмінного військового лідера. Пізніше він став імператором Франції, ведучи реформи в сфері освіти, права, та фінансів.

2) **Успіхи та невдачі**:

Успіхи: Наполеон відомий своїми перемогами у численних війнах та створенням Наполеонічної імперії. Він привів до модернізації Франції, створив Кодекс Наполеона та сприяв поширенню ідей французької революції.

Невдачі: Війни завершилися поразкою у Березіна, Лейпцигській битві та Ватерлоо. Ці невдачі призвели до його вигнання в екзил на острові Святої Єлени.

3) **Підтримка та опозиція**:

Підтримували його більшість середнього та нижнього класу Франції, оскільки він вніс певні соціальні та юридичні реформи, що поліпшили їхнє становище. Вищий клас та аристократія співчували бульбонам та були проти Наполеона, оскільки він здійснив революційні реформи та відібрав їхні привілеї.

4) **Однодумці та противники**:

Однодумцями були військові та реформатори, які підтримували Наполеона у впровадженні реформ та експансії. Противниками були великі європейські держави та їхні лідери, такі як Велика Британія, Росія та Австрія, які спільно боролися проти нього в різних коаліціях.

5) **Наслідки діяльності**:

а) Для сучасних: Наполеон вніс великий внесок у модернізацію Франції, але його війни призвели до великих людських жертв та економічної руйнації в Європі.

б) Для нащадків: Наслідки діяльності Наполеона вплинули на подальший розвиток Європи та світу. Його кодекси стали базою для правової системи багатьох країн. Він також викликав національні рухи та схилити зміни в межах колоніальної системи.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: tetanaeremeeva862
Предмет: Русский язык, автор: dariaru876
ЗАДАНИЕ ОЧЕНЬ ЛЕГКОЕ!!!!!!
Задание 2
В сложносочинённых предложениях укажите средства связи их частей. Определите синтаксические отношения между ними (соединительные, разделительные и т. д.).


1) Римский постарался изобразить на лице улыбку, и от этого оно сделалось кислым и злым.

2) В окно хлестал дождь, а здесь было тепло и уютно.

3) Светило солнце, и как сумасшедшие кричали дрозды.

4) Она приходила ко мне каждый день, а ждать я начинал её с утра.

5) Дышать стало гораздо легче, и голоса под липами звучали мягче.

6) Грач ли хорошо знал своё дело, машина ли была хороша, но только вскоре Маргарита, открыв глаза, увидела… дрожащее озеро московских огней.

7) «Или вы соглашаетесь, или я немедленно ухожу!» — прошипел Азазелло. 8) След Варенухи так и не удалось поймать, то есть известный решительно всей Москве театральный администратор канул как в воду.

9) Пропали чёрные кони, и мастер с Маргаритой увидели обещанный рассвет…
(М. Булгаков)