Предмет: История, автор: jarrernaut

Як відбувалося просторове розширення впливу європейської цивілізації на світ у період Великих географічних відкриттів?​

Ответы

Автор ответа: char1se
2

Ответ:

Просторове розширення впливу європейської цивілізації на світ у період Великих географічних відкриттів відбувалося завдяки діям європейських дослідників, мореплавців та колонізаторів. Ось деякі ключові аспекти цього процесу:

1. Географічні відкриття: Відкриття нових морських шляхів та географічних відкриттів, таких як Америка, Індія та Африка, дало європейцям можливість дістатися до нових територій.

2. Колонізація та заснування колоній: Європейські держави встановили колонії на нових континентах, що відкрилися після Колумба та інших дослідників. Це включало в себе створення постійних поселень та контроль над місцевими ресурсами.

3. Торгівля: Розширення впливу європейської цивілізації було також пов'язане зі збільшенням міжнародної торгівлі. Європейці торгували такими товари, як прянощі, золото, срібло та товари із Нового світу.

4. Культурний обмін: В результаті зустрічі різних культур відбувся обмін знань, ідей, технологій та мистецтва. Це привело до формування нових культурних та соціальних практик.

5. Збільшення пізнаності: Дослідники з Європи привезли з собою зразки рослин, тварин, інші об'єкти природи та наукові знання, що сприяло зростанню наукового розвитку.

6. Економічна експансія: Вплив європейських держав поширився і в економічному плані завдяки контролю над торгівлею та ресурсами в колоніях.

7. Зміни в політиці та суспільстві: Колонізація привела до змін у політичних та суспільних структурах як у європейських країнах, так і в колоніях.

Загалом, Великі географічні відкриття відкрили шлях для просторового розширення впливу європейської цивілізації на світ, суттєво змінивши хід світової історії і сприяючи глобальній інтеграції.

Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: tishchenkovlad2022
Народна казка - це

варіанти відповідей

- народне сказання або оповідання про якісь події чи життя людей, оповите казковістю,

фантастикою. - оповідь про вірування давніх народів про створення Всесвіту, людей, природних явищ усне народне оповідання про вигадані події, що сприймаються як реальні

Запитання 2

Будова казки

варіанти відповідей

- Зачин, кінцівка, основна частина

Зачин, основна частина, кінцівка

- Кінцівка, зачин, основна частина

Запитання 3

Казки за змістом поділяють на...

варіанти відповідей

про природу, про людей, про чарівників

- про звірів, про людей, фантастичні

про тварин, соціально-побутові, фантастичні (чарівні)

Запитання 4

У казці «Лисиця та Рак» лисиця

варіанти відповідей

- З'їла рака

- Обдурила рака

- Не перехитрила рака

Запитання 5

Потрібно бути ввічливими з іншими людьми, ніколи не сміятися з чиїхось недоліків, слід відноситися один до одного з повагою та не забувати, що від хвастощів і самовпевненості буває більше шкоди, ніж користі це головна думка та повчальний зміст казки:

варіанти відповідей

- «Вовк і Чапля»

-«Лисиця та Рак»

-«Про правду і кривду»

Запитання б

Головним героєм якої казки є персонаж слов"янської міфології?

варіанти відповідей

- «Вовк і Чапля»

-"Яйце-райце

-" Летючий корабель"

Запитання 7

Дідусь (казка «Летючий корабель») вирішив допомогти дурневі зробити летючий корабель, бо

хлопець

-поділився з ним черствим хлібом

варіанти відповідей

- дав напитися води

підвіз його