Предмет: Химия, автор: belevyatmasha

2. Яку масу зелених кристалів FeSO4/H2O I води треба взяти, щоб отримати розчин масою 152 г з масовою часткою ферум(II) сульфату 1%?​

Ответы

Автор ответа: sofiajsksks
0
Для розв'язання цього завдання ми можемо скористатися відомими масовими концентраціями розчину.

1% масової частки FeSO4 означає, що у 100 г розчину міститься 1 г FeSO4. Отже, якщо весь розчин має масу 152 г, то в ньому буде:

Маса FeSO4 = 152 г * (1% / 100%) = 1.52 г FeSO4

Тепер ми можемо визначити, яку масу гідратованого сульфату заліза (FeSO4•H2O) потрібно взяти. Маса води у сульфаті заліза визначається різницею між загальною масою розчину і масою FeSO4:

Маса води = Маса розчину - Маса FeSO4 = 152 г - 1.52 г = 150.48 г

Таким чином, вам потрібно взяти 150.48 г гідратованого сульфату заліза (FeSO4•H2O), щоб отримати розчин масою 152 г з масовою часткою ферум(II) сульфату 1%.
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sasha622352