Предмет: Физика,
автор: smert63910
10. Яка кількість теплоти потрібна, щоб нагріти повітря масою 77, 4 кг від 10 до 20°С?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
для нагрівання повітря зазначеною масою на 10 градусів Цельсія знадобиться 774,870 Дж теплоти.
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=1000Дж/кг°С
m=77,4кг
∆t=20-10=10°C
Q-?
Q=cm∆t=1000*77,4*10=774000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: chernatamaryana
Предмет: История,
автор: Vlad1627Q
Предмет: Українська мова,
автор: kuts8
Предмет: Литература,
автор: evelinadimus
Предмет: Математика,
автор: nastyhabubuha