Предмет: Физика,
автор: sveteeck
Літак пролетів 90км зі швидкістю 180км\год.За час польоту гвинт літака зробив 45000 обертів.Чому дорівнює обертова частота гвинта літака?
Ответы
Автор ответа:
5
Відповідь: 90,000
Пояснення: Щоб знайти час польоту, використовуйте формулу:
Час = Відстань / Швидкість
Час = 90 км / 180 км/год = 0,5 год (або 30 хв).
Обертова частота (оберти на годину) = Кількість обертів / Час в годинах
Обертова частота = 45,000 обертів / 0,5 год = 90,000 обертів на годину.
Обертова частота гвинта літака дорівнює 90,000 обертів на годину.
happyold:
Це правильна відповідь!Дякую)
Похожие вопросы
Предмет: Українська література,
автор: violka87
Предмет: Литература,
автор: vbondatii
Предмет: Математика,
автор: artikleb0812
Предмет: Алгебра,
автор: name4102
Предмет: История,
автор: oksanaiskandarova