Предмет: Физика, автор: ceryeva

Металевий циліндр масою 300 г нагрівся від 30 до 230°С, коли йому було передано 50 кДж тепла. З якого металу виготовлено циліндр ?
ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
3

Ответ:

возможно алюминий

Объяснение:

Дано:

∆t=230-30=200°C

m=300г=0,3кг

Q=50кДж=50000Дж

с-?

Q=cm∆t=>

c=Q/(m∆t)=50000/(0,3*200)=833Дж/кг°С

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: 21616