Предмет: Химия, автор: kompaniecrostislav

Визначте масову частку кальцій хлориду в розчині, який одержали в результаті розчинення 30 г цієї солі в 480 г води​

Ответы

Автор ответа: miloslava21lozova
0
Для знаходження масової частки кальцій хлориду (CaCl₂) в розчині використаємо формулу:

\[ \text{Масова частка} = \frac{\text{маса солі}}{\text{загальна маса розчину}} \times 100\% \]

Де:
- маса солі (кальцій хлориду) = 30 г
- загальна маса розчину = маса солі + маса води = 30 г + 480 г = 510 г

Тоді:

\[ \text{Масова частка} = \frac{30 г}{510 г} \times 100\% = 0,0588 \times 100\% = 5,88\% \]

Отже, масова частка кальцій хлориду в розчині становить 5,88%.

kompaniecrostislav: спасибо, мне искусственный интеллект тоже самое выдал.))
miloslava21lozova: исскутсвенный интеллект? - но в конечном итоги значит ответ правильный - 5,88%
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Idris2021
Предмет: Русский язык, автор: halida85