Предмет: Химия,
автор: tae024173
обчислити кількість атомів оксигену який містить 1 моль манган (ІІ) оксиду?
Ответы
Автор ответа:
1
Для обчислення кількості атомів оксигену у 1 молі манган (II) оксиду, спочатку розглянемо хімічну формулу цього сполуку. Манган (II) оксид має формулу MnO.
У формулі MnO ми бачимо, що є один атом мангану (Mn) і один атом кисню (O). Однак для обчислення кількості атомів оксигену у 1 молі MnO нам потрібно використовувати молекулярну масу кожного елемента.
Молекулярна маса мангану (Mn) приблизно дорівнює 54,94 г/моль, а молекулярна маса кисню (O) дорівнює приблизно 16,00 г/моль.
Отже, молекулярна маса MnO буде рівна:
Mn: 1 * 54,94 г/моль = 54,94 г/моль
O: 1 * 16,00 г/моль = 16,00 г/моль
Зараз ми можемо знайти сумарну молекулярну масу MnO:
54,94 г/моль + 16,00 г/моль = 70,94 г/моль
Тепер ми знаємо, що в 1 молі MnO міститься 1 атом мангану (Mn) і 1 атом кисню (O). Таким чином, в 1 молі манган (II) оксиду міститься 1 моль атомів оксигену.
У формулі MnO ми бачимо, що є один атом мангану (Mn) і один атом кисню (O). Однак для обчислення кількості атомів оксигену у 1 молі MnO нам потрібно використовувати молекулярну масу кожного елемента.
Молекулярна маса мангану (Mn) приблизно дорівнює 54,94 г/моль, а молекулярна маса кисню (O) дорівнює приблизно 16,00 г/моль.
Отже, молекулярна маса MnO буде рівна:
Mn: 1 * 54,94 г/моль = 54,94 г/моль
O: 1 * 16,00 г/моль = 16,00 г/моль
Зараз ми можемо знайти сумарну молекулярну масу MnO:
54,94 г/моль + 16,00 г/моль = 70,94 г/моль
Тепер ми знаємо, що в 1 молі MnO міститься 1 атом мангану (Mn) і 1 атом кисню (O). Таким чином, в 1 молі манган (II) оксиду міститься 1 моль атомів оксигену.
tae024173:
дуже дякую
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: nikitakluyev364
Предмет: Физика,
автор: belkaqueen96
Предмет: Право,
автор: chepupelia
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: kurguzovvladimir42