Предмет: Математика, автор: bondarenkoalena387

Варіант 1 Розв'яжи задачу. У тебе є 100 гривень. Чи вистачить тобі грошей, щоб купити 2 порції морозива по 17 гривень та 4 пачки соку по 9 гривень?​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1

Ответ:

Для розв'язання цієї задачі потрібно порахувати загальну вартість двох порцій морозива та чотирьох пачок соку і порівняти її зі сумою 100 гривень.

Вартість двох порцій морозива: 2 * 17 = 34 грн

Вартість чотирьох пачок соку: 4 * 9 = 36 грн

Загальна вартість: 34 + 36 = 70 грн

Отже, якщо вартість двох порцій морозива та чотирьох пачок соку складає 70 грн, а у нас є 100 грн, то вистачить грошей для покупки цих товарів.

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: ulanockamilasecka
Предмет: Математика, автор: valerkamaqma
Предмет: Математика, автор: TheBanann
Предмет: Математика, автор: kyliew