Предмет: Химия,
автор: fetkosemen
Молекулярна маса оксигеновмісної сполуки 46. Масова частка Карбону 52,17%, Гідрогену -13,04%, решта- Оксиген
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Щоб знайти масову частку оксигену, можна відняти суму масових часток карбону і водню від 100%:
Масова частка оксигену(ω(O)) = 100% - масова частка карбону(ω (C)) + масова частка гідрогену (ω (H))= 100% - (52,17% + 13,04%) = 34,79%
Тепер, щоб знайти молекулярну формулу сполуки, ми можемо розділити масові частки кожного елемента на їхні атомні маси.
A(C) = ω (C) / 12,01 а. о. м. * молекулярна маса (m)= (52,17% / 12.01 г/моль) * 46 г/моль≈ 1.98
A(H) = (ω(H) /1,1 а. о. м.) * молекулярна маса= (13,04% / 1.01 г/моль ) * 46 г/моль ≈ 5.71
A(O) = (ω(O) / 15,999) * молекулярна маса= (34,79% / 16.00 г/моль) * 46 г/моль ≈ 99.85
Тепер, округливши ці числа до найближчих цілих, ми можемо записати молекулярну формулу сполуки:
C2H6O
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: m9575213
Предмет: История,
автор: Lina234234
Предмет: Математика,
автор: violetta5630
Предмет: Английский язык,
автор: denismatvienko682
Предмет: Алгебра,
автор: yanakim62