Предмет: Химия, автор: roskoladima64

до розчину масою 250 г з масовою часткою солі 10% додали 50г солі. Визначте масову частку солі в повному розчині?​
СРОЧНО

Ответы

Автор ответа: Аноним
0

Ответ:

Початкова маса солі у розчині дорівнює:

250 г * 0,1 = 25 г

Після додавання ще 50 г солі, загальна маса солі у розчині становитиме:

25 г + 50 г = 75 г

Загальна маса розчину складатиме 250 г + 50 г = 300 г.

Тому масова частка солі в повному розчині дорівнюватиме:

75 г / 300 г * 100% = 25%

Отже, масова частка солі в повному розчині становитиме 25%.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: mukoidalina29
Предмет: Биология, автор: veronikavoronina0911