Предмет: Физика,
автор: alenasramko2004
1. Якою є маса залізної деталі, якщо її нагріли від 15°С до 25ºС. та витратили 9 кДж тепла?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
∆t=25-15=10°C
c=460Дж/кг°С
Q=9кДж=9000Дж
m-?
Q=cm∆t=>
m=Q/(c∆t)=9000/(460*10)=2кг
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: terp1mo
Предмет: Геометрия,
автор: StarSpangledBanner
Предмет: История,
автор: nurislambuirabek
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: artemshirovatov123
Предмет: Геометрия,
автор: pavlopiciv438