Предмет: Химия, автор: itsQuumi

Обчисліть масу твердого залишку, що утвориться в результаті прожарювання 680г кристалічної солі Na2CO3 * 10H2O

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dobriakua
1

Дано:

m(Na2CO3*10H2O) = 680 г

Знайти:

m(тв.залишку) - ?

Розв'язання:

1) n(Na2CO3*10H2O) = m / M = 680 / 286 = 2,38 моль;

2) n(Na2CO3) = n(Na2CO3*10H2O) = 2,38 моль;

3) m(Na2CO3) = n * M = 2,38 * 106 = 252,28 г.

Відповідь: Маса Na2CO3 становить 252,28 г.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: ikapec2023
Предмет: Литература, автор: nurbekovnaa2008