Предмет: Физика, автор: fatimazetpisbaj0

Берілгені:
V1=10дм³
M=5кг
(Тығыздық)p=600кг/м³
q1=13*10⁶дж/кг
q2=14*10⁶дж/кг
Табу керек:Q-?

Ответы

Автор ответа: artiomagrici
0

Ответ:

Спочатку ми можемо знайти масу речовини (m) за формулою:

m = V * p,

де V - об'єм (10 дм³) і p - щільність (600 кг/м³):

m = 10 дм³ * 600 кг/м³ = 6000 кг.

Тепер, ми можемо обчислити теплову енергію (Q), використовуючи масу речовини (m) і теплоту згорання (q1):

Q = m * q1 = 6000 кг * 13 * 10⁶ Дж/кг = 78 * 10¹⁰ Дж.

Отже, теплова енергія (Q) становить 78 * 10¹⁰ Дж.

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: kostanyanjora024
Предмет: Английский язык, автор: Аноним