Предмет: Химия,
автор: mikav1749
решите 2 задачи
1. Обчисліть масу розчину лимонної кислоти з масовою часткою 15%, що можна приготувати з лимонної кислоти масою 75 г.
2. Обчисліть масу води у розчині перекисі водню з масовою часткою 8%, що можна приготувати з перекисi водню масою 95 г.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
500г
1092,5г
Объяснение:
1) чтобы узнать массу всего раствора, нужно массу растворенного вещества поделить на массовую долю. 75 / 0,15 = 500г
проверка: 15 процентов от 500 = 500 * 0,15 = 75
2) тем же способом: 95 / 0,08 = 1187,5 масса всего раствора
масса воды: 1187,5 - 95 = 1092,5
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: 572bsxyf2h
Предмет: Физика,
автор: sjfhajd
Предмет: Химия,
автор: kosterevadenys1
Предмет: Русский язык,
автор: geliatv2
Предмет: Химия,
автор: damlaalieva7