Предмет: Физика,
автор: revenko1906
Потужність двигуна штампувального верстата 31,5кВт. Визнач на скільки градусів нагріється залiзна деталь масою 23,6кг при штампуванні протягом 14с: (питома теплоємність залiза с = 450Дж/кг. *)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Q = mcΔT,
де Q - кількість теплоти, m - маса деталі, c - питома теплоємність заліза, ΔT - зміна температури.
Потужність двигуна можна виразити у ваттах або джоулях за секунду, тому спочатку перетворимо потужність з кіловат у джоулі/сек:
31,5кВт = 31,5 * 1000 Вт = 31,500 Вт.
Тепер визначимо кількість теплоти, використовуючи формулу:
Q = Pt,
де P - потужність, t - час.
Q = 31,500 Вт * 14 с = 441,000 Дж.
Тепер можемо використати формулу для знаходження зміни температури:
Q = mcΔT,
441,000 Дж = 23,6 кг * 450 Дж/кг * ΔT.
Розв'яжемо цю формулу для знаходження ΔT:
ΔT = 441,000 Дж / (23,6 кг * 450 Дж/кг) = 10 градусів.
Отже, залізна деталь нагріється на 10 градусів при штампуванні протягом 14 секунд.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Groupghost
Предмет: Литература,
автор: vv449586
Предмет: Алгебра,
автор: kuderinaanel
Предмет: Алгебра,
автор: annusa53
Предмет: Українська мова,
автор: AlEENAVAS