Предмет: Физика, автор: katerina21357

ТЕРМІНОВО!
Яку роботу виконає електричний струм під час електролізу нікелю масою 2 кг? Напруга між електродами 1,5 В. Електрохімічний еквівалент нікелю 0,3*10^-6 кг/Кл. Відповідь подати у МДж.
НЕ ВИКОРИСТОВУВАТИ ЧАТ GPT

Ответы

Автор ответа: denprotsenko5
0

Ответ:

Для визначення роботи, яку виконує електричний струм під час електролізу, можна використовувати наступну формулу:

Робота (W) = Електрохімічний еквівалент × Маса × Напруга

W = 0,3 × 10^-6 кг/Кл × 2 кг × 1,5 В = 9 × 10^-6 кг·м²/с² = 9 × 10^-6 Дж

Щоб перевести це значення в мегаджоулі, потрібно поділити на 1 000 000:

W = (9 × 10^-6 Дж) / 1 000 000 = 9 × 10^-12 МДж

Отже, робота, яку виконує електричний струм під час електролізу нікелю масою 2 кг при напрузі 1,5 В, дорівнює 9 × 10^-12 МДж.

Объяснение:

Вот ето вроде так.

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: titaniumegor1