Предмет: Физика, автор: esstarr

Тіло вільно падає з висоти 125м.Якими є переміщення тіла за першу й останню секунди падіння ?

Ответы

Автор ответа: kreizidim
0

Ответ:

Объяснение:

Під час вільного падіння тіла на Землі прискорення внаслідок сили тяжіння приблизно дорівнює 9,8 м/с². Для обчислення переміщення тіла за певний час можна використовувати наступну формулу:

S=vt+ \frac{1}{2}at^{2}
де:

S - переміщення

v - початкова швидкість (в даному випадку тіло починає падати з нульовою початковою швидкістю, тому

v=0)

a - прискорення (-9,8 м/с² в даному випадку, оскільки падіння)

t - час
Для знаходження переміщення за першу секунду падіння (t=1 сек), підставимо значення у формулу:
S_{1} = 0 * 1 + \frac{1}{2} * (-9,8) * (1^{2}) = -4,9 (м)

За першу секунду падіння тіло переміщується на 4,9 метрів вниз (за віссю руху).

Для знаходження переміщення за останню секунду падіння (t=1 сек), можна використати ту саму формулу:
S_{2} = 0 * 1 + \frac{1}{2} * (-9,8) * (1^{2}) = -4,9 (м)

За останню секунду падіння тіло також переміщується на 4,9 метрів вниз.

Отже, переміщення тіла за першу і останню секунди падіння дорівнює -4,9 метрів (вниз) у кожному випадку.

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kriklivskaarina
Предмет: Алгебра, автор: vskijdnil60