Наведи приклади отруйних, вибухонебезпечних, легкозаймистих та їдких речовин. Довідайся, як маркують етикетки, паковання, контейнери, що містять такі речовини.
Чи є такі знаки на хімічних засобах у тебе вдома?
Ответы
Різні засоби для чищення, розчинники, відбілювачі, фарба, лак, клей – в більшості будинків можна знайти масу різної побутової хімії. Знак оклику Наноситься на продукти, які в невеликих кількостях не в змозі завдати тяжкої шкоди здоров'ю або призвести до смерті. Мова полум'я Знак вказує на те, що продукт легко або сильно займається і може спалахнути поблизу джерел тепла або відкритого вогню. Це загрожує загрозою пожежі та важких опіків.
Ответ:Легкозаймисті речовини — рідини (ацетон, бензин, спирт та ін.), а також речовини, які можуть займатися від контакту з повітрям чи іншими окислювачами. Загальна назва речовин, здатних до самозаймання або самостійного горіння після видалення джерела запалювання.
агальноотруйні: синильна кислота, хлорциан, рицин; задушливі: фосген, дифосген; шкірно-наривні: іприти, азотисті іприти, люїзит; інкапаситанти (несмертельної дії)
Объяснение: