Предмет: Физика, автор: tot75

До тіла прикладені сили 3 Н і 4 Н, спрямовані перпендикулярно одна до одної, під дією яких тіло рухається з прискоренням 5 м/с2. Чому дорівнює маса цього тіла?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1кг

Объяснение:

Дано:

F1=3Н

F2=4Н

а=5м/с²

--------------

m-?

Согласно второго закона Ньютона:

R=ma

R=√(F1²+F2²)=√(3²+4²)=5Н

Отсюда:

m=R/a=5/5=1кг

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: innacebro
Предмет: Қазақ тiлi, автор: romangolohin95979