Предмет: Физика,
автор: MARIBEL08
З якої речовини виготовлена статуетка масою 50 г, якщо на її нагрівання від температури 20 °C до температури 80 °C витратили 2,76 кДж теплоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Алюминий
Объяснение:
щоб нагріти статуетку масою 50 г на 60 °C, було витрачено 2,76 кДж теплоти. Це можна визначити за формулою:
Q = m * c * ΔT
де Q - теплота, необхідна для нагрівання статуетки, m - маса статуетки, c - специфічна теплоємність речовини, ΔT - зміна температури.
Підставляючи відомі значення, отримаємо:
2.76 кДж = 0.05 кг * c * (80 °C - 20 °C)
c = 2760 Дж / (0.05 кг * 60 °C) = 920 Дж / (кг * °C)
Таким чином, специфічна теплоємність речовини, з якої виготовлена статуетка масою 50 г, дорівнює 920 Дж / (кг * °C).
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: zhamantaierkezhan
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: rianasadvakassova
Предмет: История,
автор: beisenkulkudasova101
Предмет: Математика,
автор: cfysx2000
Предмет: Беларуская мова,
автор: Flicson