Предмет: Окружающий мир, автор: Аноним

ознаки природного, техногенного та соціально середовищя​

Ответы

Автор ответа: bohdankatyvodar
1

Ответ:

Природне, техногенне та соціальне середовище відрізняються за рядом ознак:

**Природне середовище:**

1. **Природні об'єкти:** Включає природні компоненти, такі як клімат, ландшафти, рослини, тварини, водні ресурси і т. д.

2. **Природні процеси:** Сфера природного середовища включає природні явища, такі як геологічні процеси, еволюція екосистем, природні катастрофи.

**Техногенне середовище:**

1. **Штучні об'єкти:** Включає будівлі, дороги, інфраструктуру, технічні споруди, створені людьми.

2. **Пов'язане з технологіями:** В техногенному середовищі існують процеси і технології, які впливають на навколишнє середовище, такі як викиди, робота машин і обладнання.

**Соціальне середовище:**

1. **Людські спільноти:** Сфера соціального середовища охоплює взаємодію та організацію людей, їхніх спільнот, культур і суспільних відносин.

2. **Суспільні взаємодії і відносини:** Включає в себе політику, економіку, освіту, культуру, духовність та інші соціальні аспекти, що формують життя та спілкування людей.

Ці ознаки допомагають визначити різницю між цими видами середовищ і розуміти їх взаємодію та вплив на природу та людське суспільство.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: rudezkadiana04
Розвиток мовлення. Діагностувальну (контрольна) робота. Письмовий переказ
ЗИМОВИЙ ЛІС
Як чудово на прогулянці в зимовому лісі!
Все навкруги біле, вкрите пухнастим м'яким снігом. На гілках дерев, особливо на широких лапах ялинок, лежать купи снігу, схожі на шапки. Всі гілки схилилися під вагою снігу. Коли сніг падає з дерева, гілка розпрямляється.
Небо чисте, блакитне. На сонці сніг блищить, переливається і грає всіма барвами веселки, навіть дивитися боляче на цю розкіш.
Мороз. Сніг вискрипує і хрумає під ногами. Якщо взяти в руки трохи снігу і уважно роздивитися, то кожна сніжинка — як витвір мистецтва, ніби якийсь казковий майстер-ювелір зробив ці крихітні ажурні зірочки.
Дерева вкриті не тільки снігом, на гілках — іній і паморозь.
У лісі дуже тихо, здається, що всі сплять під білосніжною ковдрою. У морозному повітрі звуки розносяться дуже швидко і лунають на далеку відстань. Ось ворона каркнула, ось сорока застрекотіла, ось ще якась зимова пташка подала голос. А це синичка цвірінькає. Насиплю їм хліба і борошна, їм важко знаходити їжу взимку.
Ні, не всі заснули. Ось і чиїсь сліди на снігу. Хто тут бігав? Може, заєць в білому зимовому кожушку рятувався від рудої красуні-лисиці або від сірого зголоднілого вовка.
Сонце взимку сідає рано. Ось вже рожевіє сніг на капелюшках ялинок, а білі берізки самі стають золотаво-рожевими. Спочатку блакитні, а потім сині і фіолетові тіні лягають на сніг між дерев. Небо червоніє на заході, а зі сходу іде темрява, навіть тоненький серпок місяця вже можна побачити. Вечоріє, холодно. Повертаємось додому, по своїх слідах ідемо назад по хрусткому снігу. Вийшли з лісу, озирнулись — а він вже чорний на синьому сніговому килимі.
Предмет: Химия, автор: filingolovores1