Предмет: Физика,
автор: sabalovamargorita
Допоможіть будь ласка нічого не розумію:_
В мідній посудині,масою 300 г, знаходиться 1,6 кг води. Яка кількість теплоти потрібна, щоб нагріти її від 5°С до кипіння?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
))))))
Пояснення:
Для розрахунку кількості теплоти, потрібної для нагрівання води, можна використовувати формулу:
Q = m * c * ΔT,
де Q - кількість теплоти (в джоулях),
m - маса речовини (в кілограмах),
c - питома теплоємність речовини (в джоулях на кілограм на градус Цельсія),
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія).
m води =1,6 кг = 1600 г.
ΔT = 100 °C - 5 °C = 95 °C.
c= 4,186 Дж / (г * °C).
Застосуємо формулу:
Q = 1600 г * 4,186 Дж / (г * °C) * 95 °C
Q = 634,88 кДж
Отже, для нагрівання 1,6 кг води від 5 °C до кипіння, потрібно 634,88 кілоджоулів теплоти.
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: superpipik
Предмет: Українська мова,
автор: rudezkadiana04
Предмет: Физика,
автор: Аноним
Предмет: История,
автор: sayasaginovaa
Предмет: Английский язык,
автор: Ivan388j3