Предмет: Физика, автор: artem8479

ОБВЕ
Провідник, по якому проходить струм 4 А, розміщений в однорідному магнітному полі з індукцiєю 25 мТл перпендикулярно
ДО ЛiнiЙ ПОЛЯ. Якої довжини провідник, якщо магнітне поле дiє на нього з силою 0,1 н?
.43 OBL
+

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
2

Ответ:

Объяснение:

Дано:

І=4А

В=25мТл=0,025Тл

F=0,1H

L-?

F=BIL=>L=F/(BI)=0,1/(0,025*4)=1м

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: polyashasamb22vik33
Предмет: Алгебра, автор: vladvladchi
Предмет: Геометрия, автор: Diamone