Предмет: Химия, автор: poliiii23

Для розчинення 32,5г. цинку знадобилося 245 г.розчину сульфатної кислоти.Розрахуйте масову частку кислоти в розчині.

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(Zn) = 32,5г

m(р-нH2SO4) = 245 г

Найти: w(H2SO4) - ?

Складемо РХР:

32,5г          х г

Zn     +       H2SO4   =    ZnSO4 + H2

n = 1 моль  n= 1 моль

M= 65 г/мольM = 98 г/моль

m = 65 г     m = 98 г

m(H2SO4) = 32,5 * 98 : 65 = 49 г

w(H2SO4) = m(H2SO4)/m(р-нH2SO4) * 100% = 49/245 * 100% = 20%

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: g72016di