Предмет: Українська мова, автор: amurinets200913

Написати оповідання на вільну тему щоб була зав'язка кульмінація і розв'язка СРОЧНО!!!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: stixx911
1

Відповідь:

В тихому містечку, де дерева шепотіли та вуличні ліхтарі освітлювали вулички як маленькі вогнічки надії, жила дивовижна дівчина на ім'я Ельза. Вона була тихою, як самий легкий вітерець, але в її очах горів вогонь великої мрії.

Одного дня, коли сонце гріло особливо тепло, Ельза випадково знайшла старий замок, забутий серед величезного саду. Замок приховував таємницю, і лише вітерець відчинив їй важкі двері. Всередині неї чекали покинуті історії та загублені мрії.

З кожним пройденим коридором і кімнатою, Ельза відкривала новий світ. У дверях, що вели в старий сад, вона зустріла хлопчика на ім'я Томас. Його очі блищали як зірки на небі, і вони розповіли їй про неймовірні пригоди, які він колись переживав.

Разом вони вирішили відновити забуті історії та мрії, які замкнені в цьому старому замку. Кожна кімната стала казковим світом, а кожна сторінка забутого дневника відкривала новий розділ їхнього власного життя.

Кульмінація настала, коли вони знайшли останній загублений лист, який з'єднав їхні долі. Лист був ключем до дверей, які виводили в справжній світ. Але час їхньої пригоди підходив до кінця.

З крайньою ніжністю Томас і Ельза закрили важкі двері замку, знаючи, що вони залишають за собою казковий світ. Та казка не завершилася, вона лише перетворилася на особливий розділ їхніх сердець.

І вони повернулися до реального світу, де вуличні ліхтарі продовжували розказувати свої власні історії. Але залишалася пам'ять про той магічний замок і про той особливий вітерець, який відчинив двері до світу фантазії та мрій.

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Беларуская мова, автор: gav1710200644
СРОЧНО СРОЧНО
Прачытайце тэкст. Выпішыце сказы з прыдаткамі. Назавіце прыдаткі, растлумачце іх напісанне. Растлумачце пастаноўку знакаў прыпынку ў сказах з прыдаткамі.

Карл Ліней і яго кветкавы гадзіннік

Карл Ліней у 1720 годзе ўпершыню ў свеце стварыў кветкавы гадзіннік. Знаходзіцца ён у горадзе Упсала (Швецыя). Гадзіннік быў створаны на аснове трактата «Сон раслін». Вучоны-батанік прысвяціў усё жыццё вывучэнню і сістэматызацыі кветак і раслін. Падчас даследаванняў ён заўважыў, што кветкі можна групаваць па часе закрыцця іх венчыкаў. Тады Карл Ліней стварае кветкавы гадзіннік. Перш чым аформіць у сваім Батанічным садзе такі гадзіннік, вучоны вядзе назіранне за 50 раслінамі і старанна адзначае ў сваім нататніку рэакцыю кветак на сонца, іх паводзіны раніцай і ўвечары. Ліней асабліва звяртаў увагу на адкрытасць кветак у пэўныя гадзіны сутак, залежнасць ад інтэнсіўнасці асвятлення. Так, кветкі дзьмухаўца, цюльпанаў распускаліся пры яркім святле. А іншыя, наадварот, ад моцных промняў закрываліся. І толькі пасля такой карпатлівай працы па назіраннях вучоны Карл Ліней стварае свой кветкавы гадзіннік (З часопіса «Алеся»).
Предмет: Математика, автор: lakapova2
Предмет: Алгебра, автор: angelinabazenova07