Предмет: Химия, автор: Аноним

ДУЖЕ ПОТРІБНА ДОПОМОГА. Напишіть будь ласочка з дано та розв'язанням. До 200 г 25% розчину калій хлориду долили
100г 20% розчину цієі солі. Обчисліть масову
частку розчиненої речовини у новому
розчині.​

Ответы

Автор ответа: iva54
1

Відповідь:

23,33%

Пояснення:

Дано:

m1(роз-ну) = 200г

w1(KCI) = 25%
m2(роз-ну) = 100г

w2(KCI) = 20%
Знайти:

w3(KCI) - ?
Роз‘язання:

w3(KCI) = m3(KCI) / m3(роз-ну) • 100%

m3(роз-ну) = m1(роз-ну) + m2(роз-ну);

m3(роз-ну) = 200+100 = 300 (г)

m3(KCI) = m1(KCI) + m2(KCI)
m1(KCI) = w1(KCI) • m1(роз-ну) : 100

m1(KCI) = 25•200 : 100 = 50(г)

m2(KCI) = w2(KCI) • m2(роз-ну) : 100

m2(KCI) = 20•100 : 100 = 20 (г)

m3(KCI) = 50 + 20 = 70 (г)

w3(KCI) = 70/300 • 100 = 23,33 (%)

Відповідь: масова частка розчиненої речовини у новому розчині 23,33%


Аноним: І ще раз Вам велике дякую!
iva54: На здоров‘я
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир, автор: Sleepgirl
Предмет: Математика, автор: fzhtbwqprm
Предмет: Алгебра, автор: kar66offan