Предмет: Українська мова, автор: timyr587177

од
11. М'який знак на місці пропуску потрібно писати в усіх числівниках рядка
А шіст...ма, тридцят..., п'ят...надцятий
Б п'ят...десят, с...омий, шiст...
в п'ят...сот, дев'ятнадцят..., дев'ят...
г вос...мисот, шiст...надцятьох, п'ят...
Д тр...ома, п'ят...мастами, чотир...ох
кay e (e) потрібно писати на місці пропуску в усіх словах рядка
А Б

Ответы

Автор ответа: EmbriONE
4

Ответ:

Д

Объяснение:

не зрозумів, що написано після варіантів відповідей. по додаткову інформацію- пиши в коментарі


lisunkindenis: ир
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: stecivula9
терміново)) треба план до тексту пам'ятник Богданові Хмельницькому,ось текст)


Визначною пам'яткою історії та культури є пам'ятник Богданові Хмельницькому в Києві. По суті, цей монумент єдине, що матеріально увічнює пам'ять про гетьмана. Могили цього славетного політика й полководця немає. Через сім років по смерті Хмельницького шляхетське військо на якийсь час захопило Суботів. Труну ненависного ворогам героя було навмисно викинуто з могили. Безсилі перемогти живого. вороги позбиткувалися з мертвого.

Уперше ідею спорудженняпам'ятника Богданові Хмельницькому висунув у тридцяті роки позаминулого сторіччя видатний історик, перший ректор Київського університету Михайло Максимович. Місце для встановлення пам'ятника вибране невипадково.

Саме на майдані проти Софійського собору після славних перемог під Пилявцями та Зборовом кияни урочисто зустрічали гетьмана. Роботу над пам'ятником було доручено славетному скульпторові Михайлу Микешину. Митець задумав багатофігурний монумент, проте здійснити цей задум не вдалося через брак коштів.

Пам'ятник має чималі розміри. Висота бронзової кінної статуї понад 10 метрів. Її встановлено на високому гранітному п'єдесталі, що імітує дикий неотесаний камінь.

Гарцює неспокійний кінь. Міцною і вправною рукою стримує його полководець. Упевнено тримається він у сідлі, силою налито його могутню постать. Лівою рукою гетьман притримує кінський повід, правиця стискає булаву - символ гетьманської влади.

Докладно ретельно скульптор зобразив одяг Хмельницького козацький жуан, свиту, шаровари. Поблискує бронзов на боці шабля.

Погляд привертає лице гетьмана. Скульптор зробив його надзвичайно виразним. Глибокі зморшки перерізали високе чоло. Суворості обличчю гетьмана надають довгі козацькі вуса. Тяжка задума лягла на чоло, втомою й неспокоєм сповнені очі. Незмірно тяжкою є відповідальність за людські життя, за долю народу.

Пам'ятник чітким силуетом вимальовується на тлі неба. Кінна статуя чудово гармонує з обрисами Софійського собору. який височить неподалік.​