Предмет: Математика, автор: vahidovarte7


142. Напишите все простые числа, при подстановке которых вместо
буквы получится верное неравенство:
1) 7 < a < 27;
2) 50 4) 918 y 955.
3) 305 < b < 330;

Ответы

Автор ответа: beka12338w
7

Ответ:

1)15

2)60

3)310

4)940

вроде правильно


ag2868266: правильно?
ptelefon817: мне 2 поставили спасибо.
ptelefon817: мне 2 поставили спасибо.
baisiykova: норм
biganym2012: так правильно или нет?
Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: v0315238
Предмет: Право, автор: katya09475744
Потрібна розгорнута обґрунтована відповідь з використанням Українського законодавства
Задача 1.
Іванов уклав з Миколаєнко договір, за яким зобов'язався придбати для нього будівельні
матеріали. Коли будівельні матеріали були придбані, Миколаєнко відмовився їх прийняти і відшкодувати їх вартість Іванову, посилаючись на те, що матеріали придбано за завищеними цінами. Іванов вимагав оплати матеріалів, вказавши, що в довіреності Миколаєнка, посвідченій нотаріально, не було вказівки щодо ціни, за якою передбачалося придбання будівельних матеріалів, а було лише зазначено, що Іванову "доручається придбати будівельні матеріали за діючими цінами". Крім того, у зв'язку з затримкою в прийнятті будівельних матеріалів, Іванов поніс додаткові витрати щодо їх зберігання, які він вимагав відшкодувати. Миколаєнко проти позову заперечував і посилався на те, що при укладенні договору він назвав суму, яку Іванов не повинен був перевищувати. Сторони звернулися до юриста.
Яке роз'яснення їм слід дати?
Задача 2.
Богдан після виконання договору доручення вимагав від Курилова виплати винагороди за вчинення правочину по найму жилого приміщення у розмірі 15% від ціни укладеного договору. Курилов відмовився виплатити винагороду в такому розмірі, оскільки при укладенні договору конкретна сума винагороди названа не була, однак він задоволений умовами укладеного Богданом правочину і в змозі виплатити винагороду в розмірі 3% від ціни договору. Богдан вважає, що має право самостійно визначати суму винагороди. Крім того, як йому відомо, агенції по найму житла за таку послугу отримують винагороду в розмірі 15%-25% від ціни договору, а він назвав мінімальну суму.
Як вирішити спір?
Задача 3.
Будько (проживає в США) уклав із підприємцем Спритним договір управління житловим будинком в м. Київ строком на 5 років, встановивши плату останньому в розмірі 30 % доходу від експлуатації будинку щомісячно.
Спритний здав будинок в оренду під магазин. Згодом, отримавши кредит у банку під іпотеку будинку, він надбудував у житловому будинку два поверхи на 4 квартири, які став здавати за договором найму (оренди) житла туристам за певну плату, і цими грошима розраховувався з банком за отриманий кредит. Будько, не задоволений таким станом справ, звернувся з позовом до суду про розірвання договору і стягнення з управителя неотриманих доходів відповідно до умов договору.
Як слід вирішити справу?
Задача 4.
Громадянин Рубанов позичив у немолодої жінки Архіпової 2 000 $ на 6 місяців. Рубанов видав їй розписку, в якій окрім суми та дати повернення позики були зазначені відсотки за позику - 10 % від суми позики. У встановлений строк Рубанов ні суми позики, ні відсотків не повернув. Жінка звернулася до суду про повернення суми позики та відсотків за нею. В суді Рубанов заявив, що ця розписка не відповідає закону, оскільки сума позики визначена в іноземній валюті, а сума відсотків дуже зависока, і пояснив, що погодився на такі умови позики тільки, зважаючи на украй складне фінансове становище.
1. Яким чином обчислюються відсотки за договором позики?

2. Яке рішення має винести суд?